AcasaPortalGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectareAfilieri

Distribuiţi | 

Jena Malone a plans dupa prima zi de filmare la "Sucker Punch"

In jos 
AutorMesaj
Babydoll
Admin

Data de inscriere : 16/08/2011
Varsta : 24

MesajSubiect: Jena Malone a plans dupa prima zi de filmare la "Sucker Punch"   Vin Aug 26, 2011 12:19 pm

Jurnalistii de la Aceshowbiz ne informeaza ca actrita Jena Malone (“The Ruins”, “The Messenger”, “Into the Wild”) a izbucnit in lacrimi dupa prima zi de filmare a thriller-ului de actiune “Sucker Punch” intrucat a trebuit sa execute o serie de cascadorii extrem de dificile si solicitante.

Actrita in varsta de 26 de ani interpreteaza rolul lui Rocket, una dintre pacientele manuitoare de arme ale unui ospiciu, care incearca sa evadeze din institutia de boli nervoase impreuna cu un grup de colege si prietene si totodata sa ii distruga pe cei care o tin prizoniera. Impreuna cu Vanessa Hudgens, Abbie Cornish si Emily Browning, Jena Malone a trecut prin furcile caudine,fiind fortata sa efectueze zilnic antrenamente serioase, insa recunoaste ca nimic din ceea ce a invatat sa faca inainte de inceperea filmarilor nu a pregatit-o pentru ceea ce avea sa urmeze.

Discutand cu editorii revistei britanice Total Film, Jena Malone a declarat urmatoarele: “A trebuit sa invat totul, de la manuirea sabiilor pana la manevrarea armelor de foc si pana la dansul burlesc. Din multe puncte de vedere m-am simtit ca si cum as fi fost intr-un ospiciu. Intri si ti se administreaza vitamine, ti se acorda pauze foarte bine delimitate si intreaga zi iti este planificata pana in cele mai mici detalii. Si apoi te storc de vlaga. Imi amintesc ca am plans in prima zi de filmare intrucat tot corpul meu era rosu din cauza loviturilor”.

Sursa: cinemarx.ro

Jena Malone a plans dupa prima zi de filmare la "Sucker Punch"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cafeneaua vesela 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sucker Punch :: Characters :: Rocket-
Mergi direct la: