AcasaPortalGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectareAfilieri

Distribuiţi | 

Vanessa Hudgens si-a schimbat radical look-ul

In jos 
AutorMesaj
Babydoll
Admin

Data de inscriere : 16/08/2011
Varsta : 24

13092011
MesajVanessa Hudgens si-a schimbat radical look-ul

Adio bucle. Vanessa Hudgens a renuntat la parul lung in favoarea unei tunsori scurte.

Stati linistiti... dupa ce se vor incheia filmarile peliculei `Gimme Shelter`, in care detine rolul principal, Vanessa va reveni la un look ceva mai feminin.

`Nu sunt adepta parului scurt, insa arta cere sacrificii`, a spus Vanessa.

Bruneta a fost nevoita sa renunte la mare parte din podoaba capilara pentru a intra cat mai bine in pielea personajului pe care il interpreteaza in Gimme Shelter.

`Am pus mana pe foarfece si m-am tuns singura, apoi si regizorul si-a infipt foarfecele in parul meu. Mi-e dor de parul meu lung, dar n-am ce face`, a explicat Vanessa Hudgens.

La 22 de ani, actrita se mandreste ca a primit rolul mult visat, intr-o drama. In film, Vanessa este o adolescenta care ramane insarcinata. Relatia dificila cu mama ei o determina sa fuga de acasa si sa-si caute tatal biologic.

Acesta o primeste la el acasa, insa cand afla ca e insarcinata o obliga sa avorteze.

Convinsa ca trebuie sa pastreze copilul, Vanessa fuge si de la tatal ei, in cautarea unui alt adapost pentru bebe.

sursa:bestmusic.ro

Subiecte similare

-
» Rochite crosetate.
Distribuie acest articol pe: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Vanessa Hudgens si-a schimbat radical look-ul :: Comentarii

Niciun comentariu.

Vanessa Hudgens si-a schimbat radical look-ul

Sus 

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sucker Punch :: Sucker Punch :: News & Articles-
Mergi direct la: