AcasaPortalGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectareAfilieri

Distribuiţi | 

Credeti ca adevarata Blondie seamana cu cea din film?

In jos 
AutorMesaj
Babydoll
Admin

Data de inscriere : 16/08/2011
Varsta : 24

MesajSubiect: Credeti ca adevarata Blondie seamana cu cea din film?   Mar Sept 13, 2011 12:39 pm

Sincer nu am vazut-o prea mult pe Vanessa, insa fara nicio suparare cred ca i se cam potrivesti rolul de femeie de bordeluri.

Data de inscriere : 06/09/2011
Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Credeti ca adevarata Blondie seamana cu cea din film?   Mier Sept 14, 2011 6:51 am

Sunt total de acord..eu am cam ramas stupefiata cand am aflat ca ea e intr'un film de genu',sunt tot cu impresia de "fetita" atunci cand ii vad fata.Sincer ..nu mi'a parut prea seducatoare in film..chiar in poza aceea hiper'cunoscuta cu Sweet si Blondie..eu nu vad atitudinea pe care ar fi trebuit sa o aiba.
Si nu cred ca seamana Blondie in real life..desi..exista ceva poze care au aparut prin presa de scandal si nu a dat foate bine.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Sweet Pea

Data de inscriere : 17/08/2011
Localizare : Timisoara

MesajSubiect: Re: Credeti ca adevarata Blondie seamana cu cea din film?   Mier Sept 14, 2011 8:54 am

Vanesa are moaca de tarfa si m=am convins de cand i'am vazut pozele in bustul gol, e o parasuta deci wooow ea isi joaca propria viata in film ! Sorry pt fani dar nu imi place tipa

Admin

MesajSubiect: Re: Credeti ca adevarata Blondie seamana cu cea din film?   Mier Sept 14, 2011 8:59 am

Apropo de busturi si scandal, pentru cineva de varsta ei e cam destrabalata, poate e timpul s-o pocneasca ma-sa putin.
Eu nu prea inteleg de ce are asa succes.

MesajSubiect: Re: Credeti ca adevarata Blondie seamana cu cea din film?   Mier Sept 14, 2011 9:02 am

Pentru ca sexul se vinde draga zyza !
Ah, cred ca tocmai mi-am gasit biletul spre succes ! =]]]]]]]

Admin

MesajSubiect: Re: Credeti ca adevarata Blondie seamana cu cea din film?   Mier Sept 14, 2011 9:04 am

Dar sunt atatea care se f**, iar Vanessa e usor fara sare.

Data de inscriere : 06/09/2011
Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Credeti ca adevarata Blondie seamana cu cea din film?   Joi Sept 15, 2011 6:13 am

Citat :
Vanesa are moaca de tarfa
well..nu am zis ca nu e asa =]]]]..ma refeream ca eu am ramas cu imaginea ei din High School Musical.

Babydoll a scris:
Dar sunt atatea care se f**, iar Vanessa e usor fara sare.
Vanessa,printre altele,a incercat si ea asa ceva si sincer nu prea i'a reusit mai mult lumea a ras de ea..si asta nu a fost lucrul care i'a adus succesul.
Mie sincer..niciodata nu mi'a placut Vanessa prea mult..si nici nu prea am vrut'o prin filmul asta.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Sweet Pea

MesajSubiect: Re: Credeti ca adevarata Blondie seamana cu cea din film?   Vin Sept 16, 2011 12:27 pm

Apropo ca tu nu ai vrut'o in filmul asta, sincer cand am vazut'o prima oara acolo am zis " ce dracu cauta si parasuta asta in film" credeam ca va fi naspa fimul, dar m-am inselat, nu a fost rolul principal si asta e bine, inca din HSM nu o suportam, are fata de mataita si antipatica

MesajSubiect: Re: Credeti ca adevarata Blondie seamana cu cea din film?   

Sus In jos

Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sucker Punch :: Characters :: Blondie-
Mergi direct la: